Menu

CzerwonePotworki

Komunistyczni działacze ich pociechy.Postkomuniści lub wspułpracownicy w życiu codziennym.

Frasyniuk okazał się Janem Grzybem

nowepienidze

Władysław Frasyniuk przedstawił się: „Jestem Jan Józef Grzyb” i sąd uznał, że tym nie wprowadził w błąd funkcjonariuszy.I tak dziś wyglądają Polskie Sady, kolejny skandaliczny wyrok gdzie "Kasta" stosuje kiksy, uniki i własne jakieś dziwne prawo w obronie tzw. Elyty III RP. Wnuczek Wałęsy po skatowaniu dziewczyny dostaje prace społeczne, Najsztub za przejechanie staruszki na pasach bez prawa jazdy 16 tysięcy PLN kary a Piekara za wyrażenie własnej opinii i napisaniu, że Wellman mu się nie podoba 500 tysięcy kary . I się dziwią, że zwykli Polacy chcą reformy sądów. Chcą, bo widzą co się tam dzieje i czują, że ktoś za ich własne pieniądze robi ich w bambuko pod fasadą demokracji ,konstytucji itp. Sędziowie dziś nawet nie
udają , nie starają się ukryć tego, że naginają prawo w celu ochrony "lepszych" obywateli przed karą, podobnie jak w czasach stalinowskich gdzie z góry można było w ciemno obstawia wyrok . Dziś bez wchodzenia na salę sądową wiadomojaki wyrok dostanie np. Pan Frasyniuk, który do dziś nie jest w stanie wytłumaczyć skąd ma te TIRy . Zapewne znalazł w lesie jako Jan Grzyb.
Przeciętny obywatel czuje się jak w czasach pańszczyzny gdzie Pan zawsze z chamem wygra, bo to Pan gra w Brydża z Sędzia. Przy okazji pewnie taki policjant to jeszcze od sędziego karę dostanie, że nie zna każdego z ponad 30 milionów obywateli.Od teraz Władeczek może włamy na jubilera robić i to na konto Jana Grzyba.
Och nieszczęsna ta nasza Ojczyzna.frasyniukfarmazon

© CzerwonePotworki
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci